Szkoła Szukania Okazji

Podejmij się bezpłatnego 3-dniowego wyzwania

Zapisz się i odbierz bilet za 0 zł:

i zacznij znajdywać okazje inwestycyjne na rynku nieruchomości

TAK WYGLĄDA PLAN DZIAŁANIA:

Od 16 do 18 kwietnia prowadzimy 3-dniowe bezpłatne wyzwanie NA ŻYWO, podczas którego pokażemy Ci kilka supertrików, dzięki którym zaczniesz znajdywać okazje inwestycyjne.

• Dzień 1 - Wtorek 16.04, 20.00
    Jak analizować i wyceniać nieruchomości?

• Dzień 2 - Środa 17.04, 20.00
    Jak rozpoznać prawdziwą okazję inwestycyjną?
  • Dzień 3 - Czwartek 18.04, 20.00
    Psychologia inwestowania w nieruchomości
ImageImage

UWAGA!
Spotkania nie będą nagrywane.
Bądź na żywo.

DO TWOJEGO WYZWANIA POZOSTAŁO:

Godzin
Minut
Sekund

Po zapisie sprawdź skrzynkę mailową, aby potwierdzić swój zapis – wyślemy Ci link do wyzwania i ciekawe materiały

Prowadzi szeroką działalność edukacyjną poprzez blog Zainwestowani.pl, podcast "Inwestowanie w mieszkania", książki m.in. "Remonty. Podręcznik Inwestora" oraz kompleksowe szkolenia online, m.in. "Szkoła Remontowania dla inwestorów", „Dzielenie Mieszkań”, „ERL-flipuj i zarabiaj więcej”.

Jeremiasz Gorzędowski

Przedsiębiorca i inwestor. Od 2014 r. aktywnie inwestuje w mieszkania oraz świadczy szerokie usługi dla inwestorów z całej Polski na rynku mieszkaniowym w Łodzi.

Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, flipuje i przygotowuje gotowce inwestycyjne, w tym jako Ekspert Rynku Lokalnego we współpracy ze spółką Inwestycje Hryniewicz.pl.

Ekspert ds. remontów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości. Dzięki swojej specjalizacji nieprzerwanie zleca i nadzoruje remonty w blokach, wieżowcach, kamienicach oraz w domach.

Prowadzący Wyzwanie

Odbierz bilet za 0 zł